KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15482135
nr 1548 2135
Etsning
Dagmar Norell, Flickansikte, Signerad. Numrerad, 15/25. Bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:59:39
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer